Dzień Kobiet

główne

8 marca z okazji Dnia Kobiet w naszym Domu, specjalnie dla wszystkich pań , zorganizowana została wspaniała uroczystość.

Spotkanie rozpoczęło się od obejrzenia prezentacji multimedialnej pt. „50 faktów o kobietach”. Następnie mogliśmy posłuchać o tym, co na temat płci pięknej sądzą dzieci. Obejrzeliśmy również skecz kabaretowy pt. „Góral na zakupach”. Troszkę pożartowaliśmy z kobiecej natury, co wywołało wiele śmiechu. Następnie oglądaliśmy film o kobietach z naszego Domu. Później mężczyźni złożyli Paniom piękne życzenia i wręczyli im goździki oraz pamiątkowe serduszka. Następnie kobiety mogły sprawdzić się w różnych konkurencjach sprawnościowych takich jak: wkręcanie wkrętów śrubokrętem, rozpoznawanie narzędzi, przyszywanie guzików czy nawlekanie korali. Później dziewczyny mogły zadbać o swoja urodę. Nie zabrakło malowania paznokci, nakładania różnych kosmetyków na twarz i dłonie oraz wybierania perfum  i biżuterii. Wszystkie panie wyglądały pięknie.

To był dzień pełen atrakcji dla naszych kobiet. Było sporo radości i wzruszeń. Nie zabrakło także słodkości a uwieńczeniem uroczystości był pyszny obiad.