Dzień Chłopaka

29 września 2016 roku świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Panów specjalną uroczystość. Na początku wszyscy mężczyzni otrzymali życzenia i zadedykowano im piosenkę „Chłopaki nie płaczą”. Kolejnym punktem imprezy były zabawy muzyczne. Najwięcej emocji wzbudził taniec z magicznym kapeluszem i wybór najładniej tańczącej pary. Następnie Panowie odpowiadali na kilka pytań. Wykazywali się znajomością marek samochodów, definiowali słowo gentelman, wymieniali zasady kulturalnego mężczyzny. Poradzili sobie z konkurencją „Mistrz budownictwa”, polegającą na wybudowaniu jak najwyższej budowli z klocków. Było też coś „na wesoło” – żartobliwy „Przepis na szarlotkę”, który ubawił do łez i był zaprzeczeniem stwierdzenia, że to  męzczyzni są najlepszymi kucharzami.
Na koniec wszyscy, bardzo zadowoleni z przygotowanej niespodzianki długo i ekspresyjnie bawili się przy muzyce robiąc sobie przerwę jedynie na muffinkowy poczęstunek.

Zobacz również

Spotkanie integracyjne z uczestnikami z ŚDS – Radomyśl

admin

Biesiadowali w Ulanowie

admin_sdsgorzyce2016

Letnia biesiada

admin_sdsgorzyce2016

W „Zwierzyńcu w Obojnej”

admin_sdsgorzyce2016

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych

admin_sdsgorzyce2016

III Konkurs Kulinarny

admin_sdsgorzyce

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Skip to content