Narodowe Święto Niepodległości – 11Listopada

9 listopada w naszym Domu uczciliśmy kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym roku jubileusz ten jest szczególny, gdyż nasza Ojczyzna stała się wolna dokładnie 100 lat temu.
Nasze świętowanie rozpoczęliśmy od rozdania wszystkim pamiątkowych kotylionów. Następnie uroczyście odśpiewaliśmy „Hymn Narodowy”. Kolejnym punktem programu był montaż słowno – muzyczny, w którym nie zabrakło patriotycznych wierszy i piosenek. Później obejrzeliśmy film przedstawiający historię Polski oraz prezentację multimedialną pt. „Droga do niepodległości”. Następnie wspólnie rozwiązaliśmy okolicznościową krzyżówkę oraz układaliśmy z puzzli godło. Nasze świętowanie zakończyliśmy stworzeniem plakatu na temat odzyskania niepodległości.
To była uroczystość pełna patriotycznych uniesień i wzruszeń. Okrągła rocznica odzyskania niepodległości skłoniła do refleksji nad losami naszej Ojczyzny i pozwoliła wyrazić miłość do niej.

Zobacz również

Targi Pracy i Edukacji

admin_sdsgorzyce2016

Dzień Polskiej Żywności

admin_sdsgorzyce2016

Festyn Kulinarny „Fasolowy zawrót głowy”

admin_sdsgorzyce2016

III Konkurs Kulinarny

admin_sdsgorzyce

Udział w pikniku charytatywnym „Gramy dla Frania”

admin

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych FOTORELACJA

admin_sdsgorzyce2016

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Skip to content