„SZTUKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH” – wyróżnienie

25 sierpnia b.r. Państwowy Fundusz Osób Niepełnosprawnych opublikował listę laureatów XII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”. Tematem przewodnim tegorocznej edycji było „Piękno natury”
Z przyjemnością informujemy, że nasza uczestniczka – Pani Agnieszka Łukasik otrzymała wyróżnienie w kategorii tkanina i aplikacja za pracę pt. „Paw”

Zobacz również

Międzynarodowy Dzień Marchewki

Admin_2025

Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn

Admin_2025

Święto zmarłych

Admin_2025

XIII Integracyjny Przegląd Kolęd i Jasełek

admin_sdsgorzyce2016

Dziki Zachód w Szczęśliwej Zagrodzie w Skowierzynie

Admin_2025

Sylwester 2013

admin

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Przejdź do treści