Udział w XV Przeglądzie Twórczości Artystycznej Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego

11 września grupa uczestników z naszego Domu wzięła udział w XV Przeglądzie Twórczości Artystycznej Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego zorganizowanym przez ŚDS w Tarnobrzegu.

W tym roku nasi uczestnicy, a mianowicie: Janina, Krystyna, Janusz, Edward i Sławomir zaprezentowali spektakl pantomimiczny pt. „Stworzenie Świata”. Nasz występ podobał się publiczności i został nagrodzony gromkimi brawami. Podczas przeglądu mogliśmy podziwiać różne wystąpienia sceniczne. Nie zabrakło tańców, śpiewu, recytacji a nawet przedstawień teatralnych i kabaretowych. Organizatorzy przeglądu przygotowali atrakcję w postaci rejsu żaglowcem po Jeziorze Tarnobrzeskim.  To było niezwykłe przeżycie. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

To był wspaniały dzień, pełen wzruszeń, humoru i niezwykłej atmosfery. Udział w przeglądzie zostanie w naszych wspomnieniach na długo.

Zobacz również

Udział w I Pikniku Jesiennym

admin

Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych

admin_sdsgorzyce2016

V Piknik Jesienny w Radomyślu nad Sanem

admin_sdsgorzyce2016

Artystyczne spotkanie w Tarnobrzegu

admin_sdsgorzyce2016

XII Przegląd Artystyczny Środowiskowych Domów Samopomocy

admin_sdsgorzyce2016

Na świętego Andrzeja

admin_sdsgorzyce2016

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Skip to content