Udział w XV Przeglądzie Twórczości Artystycznej Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego

11 września grupa uczestników z naszego Domu wzięła udział w XV Przeglądzie Twórczości Artystycznej Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego zorganizowanym przez ŚDS w Tarnobrzegu.

W tym roku nasi uczestnicy, a mianowicie: Janina, Krystyna, Janusz, Edward i Sławomir zaprezentowali spektakl pantomimiczny pt. „Stworzenie Świata”. Nasz występ podobał się publiczności i został nagrodzony gromkimi brawami. Podczas przeglądu mogliśmy podziwiać różne wystąpienia sceniczne. Nie zabrakło tańców, śpiewu, recytacji a nawet przedstawień teatralnych i kabaretowych. Organizatorzy przeglądu przygotowali atrakcję w postaci rejsu żaglowcem po Jeziorze Tarnobrzeskim.  To było niezwykłe przeżycie. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

To był wspaniały dzień, pełen wzruszeń, humoru i niezwykłej atmosfery. Udział w przeglądzie zostanie w naszych wspomnieniach na długo.

Zobacz również

Jubileusz 10-lecia naszego Domu

admin_sdsgorzyce

FESTYN KULINARNY 2014

admin

IV Wakacyjne Spotkanie ze Sztuką w Baranowie Sandomierskim

admin_sdsgorzyce2016

Informacja – wznowienie zajęć w ŚDS

admin_sdsgorzyce2016

ART-MAJ 2015

admin_sdsgorzyce

VIII Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych ART-MAJ 2014

admin

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Skip to content