X Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych w Stalowej Woli

21 listopada 2014r. nasi uczestnicy wzięli udział w X Przeglądzie Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych, który został zorganizowany przez Stowarzyszenie „Szansa” w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli.

Tematyka tegorocznego przeglądu związana była z pięknym hasłem „Tajemnica życia”.  Na scenie zaprezentowali się artyści z kilku placówek, którzy rywalizowali w następujących kategoriach: piosenka, taniec estradowy i małe formy teatralne. Naszą placówkę reprezentowali Zuzanna Z. i Wojciech C., którzy pochwalili się swoim śpiewem. Ich występy bardzo podobały się publiczności. Oprócz tego na specjalnie przygotowanej wystawie można było podziwiać prace artystyczne, które brały udział w konkursie. Nasi uczestnicy również wykonali wyjątkowe dzieła, które godnie prezentowały się wśród innych ekspozycji.  Po występach konkursowych wszyscy zajadali się słodkim poczęstunkiem, a na koniec odbyło się wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów. Nasz Dom otrzymał dwa wyróżnienia.

Impreza była okazją do pokazania talentów w różnych dziedzinach. Piękna wystawa, oryginalne występy sceniczne i wspólna zabawa sprawiły naszym podopiecznym wiele radości.

[Not a valid template]

Zobacz również

Konkurs plastyczny „Drugie życie”

admin_sdsgorzyce2016

Aktywnie i piknikowo

admin_sdsgorzyce2016

Uczciliśmy 226 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

admin_sdsgorzyce2016

X Jubileuszowy Integracyjny Przegląd Kolęd i Jasełek w Baranowie Sandomierskim

admin_sdsgorzyce2016

Udział w VII Integracyjnym Przeglądzie Kolęd i Jasełek w Baranowie Sandomierskim

admin

INFORMACJA!!!

admin_sdsgorzyce2016

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Skip to content