Piknik w „Ciemnym Kącie”

W dniu 16 sierpnia wybraliśmy się na piknik do Stalowe Woli. Udaliśmy się do obiektu turystycznego „Grzybek” znajdującego się na terenie Ścieżki Edukacyjno – Przyrodniczej „Ciemny Kąt”. Jest to niezwykle urokliwy obiekt położone w leśnym zaciszu.

Po dotarciu na miejsce wybraliśmy się na spacer, podczas którego mogliśmy podziwiać różne gatunkami drzew oraz ptaków. Po drodze mijaliśmy tablice edukacyjne,  na których opisane zostały różne ciekawostki dotyczące lasu. Później uczestnicy przygotowywali szaszłyki. Powstały kolorowe przekąski, które następnie zostały upieczone na grillu. Czas oczekiwania na posiłek umilony został wspólnym śpiewem piosenek biesiadnych, tańcami oraz zabawami ruchowymi.  Na koniec zjedliśmy pyszne szaszłyki.

To był udany dzień. Miło spędziliśmy czas w otoczeniu leśnej przyrody. Mogliśmy się na chwilę oderwać od codzienności.

Zobacz również

Wycieczka do Osady Leśnej Doboszówka🍂

Admin_2025

Jesienne smaki czerwieni

admin_sdsgorzyce2016

Spotkanie Noworoczne

admin_sdsgorzyce2016

Jubileusz 20-lecia Naszego ŚDS-u

Admin_2025

Dzień Świętego Walentego

admin_sdsgorzyce2016

Walentynki

admin

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Przejdź do treści