„SZTUKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH” – wyróżnienie

25 sierpnia b.r. Państwowy Fundusz Osób Niepełnosprawnych opublikował listę laureatów XII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”. Tematem przewodnim tegorocznej edycji było „Piękno natury”
Z przyjemnością informujemy, że nasza uczestniczka – Pani Agnieszka Łukasik otrzymała wyróżnienie w kategorii tkanina i aplikacja za pracę pt. „Paw”

Zobacz również

Wszyscy inni, każdy równy

admin_sdsgorzyce2016

Dzień Dyni 2024

Admin_2025

Spotkanie Wigilijne

admin_sdsgorzyce

Uczciliśmy 226 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

admin_sdsgorzyce2016

Biesiada w osadzie leśnej

admin_sdsgorzyce2016

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych FOTORELACJA

admin_sdsgorzyce2016

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Przejdź do treści