Letnia biesiada

Dzień 20 lipca 2017 roku, tuż przed przerwą wakacyjną, uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy spędzili aktywnie i piknikowo. Nie zabrakło ciekawych zabaw ruchowych, przygotowanych przez Panią Kierownik Gabrielę Mazur. Największą atrakcją okazała się rozrywka przypominająca łowienie ryb z tym, że zamiast ryby uczestnicy „łowili” … butelkę. Zabrzmiały znane utwory folklorystyczne, wakacyjne, harcerskie. Po czym biesiadowano przy grillu. Solenizantom Annie, Krystynie i Krzysztofowi wręczono upominki. Skoro imieniny to i ciasteczka przygotowane w Pracowni kulinarnej. Piknik wprowadził w klimat letniego wypoczynku i na długo pozostanie w pamięci.

Zobacz również

Obchody Święta Konstytucji 3-go Maja

admin

Uczciliśmy 226 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

admin_sdsgorzyce2016

100-lecie polskiego radia- wystawa w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gorzycach

Admin_2025

Narodowe Święto Niepodległości – 11Listopada

admin_sdsgorzyce2016

Przerwa Wakacyjna

admin_sdsgorzyce2016

Na świętego Andrzeja

admin_sdsgorzyce2016

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Przejdź do treści