Jubileusz 10-lecia naszego Domu

15 września Środowiskowy Dom Samopomocy w Gorzycach obchodził jubileusz 10-lecia istnienia. Z tej okazji uczestnicy i pracownicy Domu oraz zaproszeni goście spotkali się na wyjątkowej uroczystości, którą honorowym patronatem objął Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego Paweł Bartoszek.
Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego powitania zaproszonych gości, wśród których znaleźli się Zbigniew Rękas, były starosta Powiatu Tarnobrzeskiego, Beata Wasiuta, była kierownik placówki, Mirosław Kopyto, obecnie dyrektor Centrum Wsparcia i Rehabilitacji w Gorzycach, w strukturach którego działa ŚDS, Ewa Kędzierska, kierownik Powiatowego Centrum Pomocy w Rodzinie w Tarnobrzegu, Barbara Surowiecka , kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Gorzycach, Leszek Surdy, wójt Gminy Gorzyce, Dariusz Tracz, dyrektor Wydziału Spraw Społecznych Wojewódzkiego Urzędu Podkarpackiego, Władysław Stępień, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego oraz Teresa Huńka, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy.
Swoją obecnością zaszczycił nas Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego, który wraz z życzeniami na ręce kierownictwa Domu złożył prezent – drukarkę do pracowni komputerowej.
Po powitaniu i życzeniach od gości, wszyscy zgromadzeni mogli obejrzeć film, nakręcony przez uczestników, który pokazał jak wiele znaczy dla nich udział w zajęciach ŚDS. Następnie kierownik placówki, Gabriela Mazur przedstawiła prezentację multimedialną, w której ukazana została historia oraz istota działania Środowiskowego Domu Samopomocy w Gorzycach.
Jubileusz przypieczętowany został wspaniałym tortem oraz uroczystym obiadem.
To był niezwykły dzień, pełen wzruszeń, wspomnień i podsumowań. Wszystkim gościom składamy podziękowania za to, że zechcieli razem z nami świętować nasz jubileusz.

Zobacz również

Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych

admin_sdsgorzyce2016

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych FOTORELACJA

admin_sdsgorzyce2016

Narodowe Święto Niepodległości – 11Listopada

admin_sdsgorzyce2016

„SZTUKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH” – wyróżnienie

admin

Cała prawda o kobietach

admin_sdsgorzyce2016

FESTYN KULINARNY 2014

admin

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Skip to content