Jubileusz 10-lecia naszego Domu

15 września Środowiskowy Dom Samopomocy w Gorzycach obchodził jubileusz 10-lecia istnienia. Z tej okazji uczestnicy i pracownicy Domu oraz zaproszeni goście spotkali się na wyjątkowej uroczystości, którą honorowym patronatem objął Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego Paweł Bartoszek.
Spotkanie rozpoczęło się od uroczystego powitania zaproszonych gości, wśród których znaleźli się Zbigniew Rękas, były starosta Powiatu Tarnobrzeskiego, Beata Wasiuta, była kierownik placówki, Mirosław Kopyto, obecnie dyrektor Centrum Wsparcia i Rehabilitacji w Gorzycach, w strukturach którego działa ŚDS, Ewa Kędzierska, kierownik Powiatowego Centrum Pomocy w Rodzinie w Tarnobrzegu, Barbara Surowiecka , kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Gorzycach, Leszek Surdy, wójt Gminy Gorzyce, Dariusz Tracz, dyrektor Wydziału Spraw Społecznych Wojewódzkiego Urzędu Podkarpackiego, Władysław Stępień, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego oraz Teresa Huńka, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy.
Swoją obecnością zaszczycił nas Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego, który wraz z życzeniami na ręce kierownictwa Domu złożył prezent – drukarkę do pracowni komputerowej.
Po powitaniu i życzeniach od gości, wszyscy zgromadzeni mogli obejrzeć film, nakręcony przez uczestników, który pokazał jak wiele znaczy dla nich udział w zajęciach ŚDS. Następnie kierownik placówki, Gabriela Mazur przedstawiła prezentację multimedialną, w której ukazana została historia oraz istota działania Środowiskowego Domu Samopomocy w Gorzycach.
Jubileusz przypieczętowany został wspaniałym tortem oraz uroczystym obiadem.
To był niezwykły dzień, pełen wzruszeń, wspomnień i podsumowań. Wszystkim gościom składamy podziękowania za to, że zechcieli razem z nami świętować nasz jubileusz.

Zobacz również

Wszyscy inni, każdy równy

admin_sdsgorzyce2016

INFORMACJA!!!

admin_sdsgorzyce2016

Turniej Tańca w Sandomierzu

admin

Wycieczka do Łańcuta

admin_sdsgorzyce2016

XVI Spartakiada Sportowa ŚDS Województwa Podkarpackiego

admin

Piknik w „Ciemnym Kącie”

admin_sdsgorzyce2016

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Skip to content