Spotkanie Noworoczne

22 stycznia w naszym Domu odbyło się uroczyste Spotkanie Noworoczne, które stało się okazją  do podsumowania minionego roku.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania wszystkich przez Panią Kierownik, Gabrielę Mazur. Następnie przedstawiona została prezentacja multimedialna, która przypomniała nam ważne wydarzenia z minionego roku.  Następnie gość honorowy, a  Pani Ewa Kędzierska Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu wręczyła uczestnikom dyplomy i upominki za pracę i osiągnięcia w roku 2019. Wyróżnienia otrzymali: Pani Stanisława, Pani Ryszard, Pan Józef, Pan Wiesław oraz Pan Janusz. Tytuł „Uczestnika Roku 2019” oraz nagrodę rzeczową zdobyła Pani Kazimiera. Po części oficjalnej uczestnicy brali udział w zabawach tanecznych przy muzyce.

Świętowanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem oraz uroczystym obiadem. Uroczystość przebiegła w miłej atmosferze i dostarczyła wielu pozytywnych wrażeń.

Zobacz również

Pierwszy dzień wiosny

admin

Przerwa Wakacyjna

admin_sdsgorzyce2016

Święto Truskawki

admin_sdsgorzyce

VI Podkarpacki Przegląd Piosenki Osób Niepełnosprawnych

admin_sdsgorzyce2016

Zabawa Andrzejkowa

admin_sdsgorzyce2016

Święto Truskawki

admin_sdsgorzyce2016

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Skip to content