Spotkanie Noworoczne

22 stycznia w naszym Domu odbyło się uroczyste Spotkanie Noworoczne, które stało się okazją  do podsumowania minionego roku.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania wszystkich przez Panią Kierownik, Gabrielę Mazur. Następnie przedstawiona została prezentacja multimedialna, która przypomniała nam ważne wydarzenia z minionego roku.  Następnie gość honorowy, a  Pani Ewa Kędzierska Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu wręczyła uczestnikom dyplomy i upominki za pracę i osiągnięcia w roku 2019. Wyróżnienia otrzymali: Pani Stanisława, Pani Ryszard, Pan Józef, Pan Wiesław oraz Pan Janusz. Tytuł „Uczestnika Roku 2019” oraz nagrodę rzeczową zdobyła Pani Kazimiera. Po części oficjalnej uczestnicy brali udział w zabawach tanecznych przy muzyce.

Świętowanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem oraz uroczystym obiadem. Uroczystość przebiegła w miłej atmosferze i dostarczyła wielu pozytywnych wrażeń.

Zobacz również

227 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

admin_sdsgorzyce2016

XV Integracyjny Przegląd Kolęd i Jasełek w Baranowie Sandomierskim

Admin_2025

Na świętego Andrzeja

admin_sdsgorzyce2016

Dzień naleśnika na słodko i na słono

Admin_2025

Walentynki i Międzynarodowy Dzień Pizzy

admin_sdsgorzyce2016

Tłusty Czwartek

Admin_2025

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Przejdź do treści