Spotkanie Noworoczne

tytułowe

25 stycznia w naszym Domu odbyło się uroczyste Spotkanie Noworoczne, które stało się okazją do wspólnej zabawy karnawałowej i podsumowania minionego roku.
Uroczystość rozpoczęła się od zabaw przy muzyce. Uczestnicy przebierali się w różne stroje, wykonywali zadania wylosowane z „Magicznego Pudełeczka” i bawili się z chustą animacyjną. Nie zabrakło również tańców dowolnych i wspólnego śpiewu. Później rozpoczęła się oficjalna część spotkania. Pani Kierownik, Gabriela Mazur, powitała wszystkich i przedstawiła prezentację multimedialną podsumowująca ubiegły rok w naszym Domu. Następnie goście honorowi, a mianowicie Pani Barbara Surowiecka, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Gorzycach oraz Pani Ewa Kędzierska Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu wręczyły uczestnikom dyplomy i upominki za pracę w minionym roku. Wyróżnienia otrzymali: Pani Stanisława, Pani Małgorzata, Pani Krystyna, Pani Joanna, Pan Wojciech, Pan Ryszard, Pan Józef, Pan Wiesław oraz Pan Sławomir. Tytuł „Uczestnika Roku 2018” oraz nagrodę rzeczową zdobyła Pani Joanna.
Świętowanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem oraz uroczystym obiadem. Uczestnicy byli zadowoleni z przebiegu uroczystości oraz z otrzymanych wyróżnień.