Spotkanie Integracyjne z ŚDS Radomyśl

 

22.05.2014r.  odbyło się kolejne spotkanie integracyjne z uczestnikami ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Radomyślu. Tym razem grupa naszych podopiecznych odwiedziła uczestników z Radomyśla w ich ośrodku.

Po dotarciu na miejsce zostaliśmy ciepło przywitani przez panią Kierownik, pracowników i uczestników ŚDS. Wśród witających nas rozpoznaliśmy twarze osób, które odwiedziły nas w Gorzycach. Spotkanie rozpoczęło się przy ognisku, gdzie piekliśmy kiełbaski i inne smakołyki. Następnie zwiedziliśmy poszczególne pracownie. Gospodarze zaprosili naszych uczestników do wspólnego działania. Cześć podopiecznych wykonywała prace plastyczne, a inni zajęli się przygotowaniem gofrów i ciasteczek w pracowni kulinarnej. Zwieńczeniem spotkania był poczęstunek, na który oprócz słodkości składały się sałatki, przekąski i napoje. Przy wspólnym stole mogliśmy spróbować pysznych specjałów oraz lepiej się poznać.

Ta wizyta sprawiła wszystkim wiele radości. Podopieczni obu domów świetnie się porozumiewali podczas wspólnej zabawy i pracy. Po powrocie uczestnicy z przejęciem opowiadali o swoich pozytywnych wrażeniach.

 

Zobacz również

Piknik nad stawami w Grębowie

admin_sdsgorzyce2016

IV Piknik Jesienny w Radomyślu nad Sanem

admin_sdsgorzyce2016

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych

admin_sdsgorzyce2016

II miejsce w konkursie PFRON „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”

admin

Finał akcji „Terapia nie byle jaka – buda dla psiaka”

admin

INFORMACJA!!!

admin_sdsgorzyce2016

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Skip to content