„SZTUKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH” – wyróżnienie

7 sierpnia 2015 roku Państwowy Fundusz Osób Niepełnosprawnych opublikował listę laureatów XIII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego SZTUKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH o temacie przewodnim „Przyjaźń”.

Z przyjemnością informujemy, że wśród laureatów konkursu znalazła się nasza uczestniczka, Pani Renata Jajko, która otrzymała wyróżnienie w kategorii tkanina i aplikacja za pracę „Razem nie straszne nam burze”.

Zobacz również

Wycieczka do Rytwian

admin_sdsgorzyce2016

Wianki

admin

XI Integracyjny Przegląd Kolęd i Jasełek

admin_sdsgorzyce2016

Wycieczka do Przecławia i Blizny

admin_sdsgorzyce

INFORMACJA!!!

admin_sdsgorzyce2016

Udział w I Pikniku Jesiennym

admin

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Przejdź do treści