Wakacyjne spotkanie ze sztuką

13 sierpnia 2014 roku grupa uczestników z naszej Placówki wzięła udział w „Wakacyjnym spotkaniu ze sztuką”. Imprezę zorganizował Środowiskowy Dom Samopomocy w Baranowie Sandomierskim.

Spotkanie rozpoczęło się od oficjalnego powitania gości na Placu Zamkowym. Następnie obejrzeliśmy przedstawienie przygotowane przez gospodarzy. Występ zakończył się pięknym wykonaniem staropolskiego tańca – poloneza. Potem mogliśmy spróbować staropolskich przysmaków. Po śniadaniu nasi podopieczni wzięli udział w plenerze malarskim. Uczestnicy mogli także zobaczyć pole golfowe i sami spróbować gry w golfa. Następnie goście z poszczególnych placówek wykonywali pieśni biesiadne. Znane melodie sprawiły, że wszyscy zaczęli śpiewać i tańczyć. Kolejnym punktem programu był obiad, na który otrzymaliśmy tradycyjne polskie danie – bigos. Na zakończenie imprezy każdy Dom dostał pamiątkowy dyplom i upominki.

Uczestnicy byli zadowoleni z udziału w imprezie. Podobała im się zamkowa sceneria oraz przygotowane atrakcje.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz również

II Konkurs Kulinarny

admin_sdsgorzyce

III Konkurs Kulinarny

admin_sdsgorzyce

Piknik w Grębowie

admin_sdsgorzyce2016

Dzień Kobiet

admin_sdsgorzyce2016

Wycieczka do Sandomierza

admin

XXI Spartakiada Sportowa Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego

admin_sdsgorzyce2016

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Skip to content