Udział w Turnieju Tańca

27 lutego skorzystaliśmy z zaproszenia Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gorzycach i uczestniczyliśmy w VII Turnieju Tańca. W tym roku tematem przewodnim turnieju były „Improwizacje taneczne – taniec do muzyki filmowej”. Na parkiecie spotkały się zespoły taneczne z sześciu placówek. Pokaz każdego zespołu był niepowtarzalny zarówno pod względem choreografii, jak i muzyki.

Uczestnicy naszego Domu przygotowali widowiskowy układ do muzyki z filmu „Piraci z Karaibów”. Żywiołowa muzyka, ciekawa interpretacja ruchowa oraz dynamiczny taniec naszego zespołu spotkały się z uznaniem publiczności.

W ramach turnieju odbył się również konkurs na najciekawszy strój karnawałowy. Było nam niezmiernie miło, gdy pierwsze miejsce w konkursie wygrał „nasz Pirat”.

Wszyscy cieszyliśmy się z udanego występu. Naszemu zespołowi – Pani Zuzannie, Pani Sabinie, Pani Marioli i Panu Sławkowi serdecznie gratulujemy.

[Not a valid template]

 

Zobacz również

Spotkanie Wigilijne

admin_sdsgorzyce2016

Sylwester 2014

admin

Udział w Przeglądzie Twórczości Artystycznej

admin

XVIII Spartakiada Środowiskowych Domów Samopomocy

admin_sdsgorzyce2016

Festyn Kulinarny „Zdrowo i Folkowo”

admin_sdsgorzyce2016

XII Integracyjny Przegląd Kolęd i Jasełek w Baranowie Sandomierskim.

admin_sdsgorzyce2016

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Skip to content