Spotkanie integracyjne z uczestnikami z ŚDS – Radomyśl

11 grudnia kolejny raz odwiedzili nas uczestnicy ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Radomyślu nad Sanem.
Na początku naszych gości powitała Pani Kierownik. Następnie wszyscy uczestniczyli w zabawach integracyjnych. Potem wspólnie zjedliśmy posiłek przygotowany w pracowni kulinarnej.  Na koniec podopieczni obu Domów otrzymali upominki z okazji Dnia Osób Niepełnosprawnych, który obchodzony był 3 grudnia. Na pożegnanie złożyliśmy sobie świąteczne życzenia.
Wszyscy świetnie się bawili i miło spędzili czas. Nasi uczestnicy z niecierpliwością czekają na następne spotkanie         z przyjaciółmi z Radomyśla. [Not a valid template]

Zobacz również

Targi Pracy w Tarnobrzegu

admin

Dzień Chłopaka

admin_sdsgorzyce2016

Piknik Sportowo – Rekreacyjny

admin

Obchody Święta Konstytucji 3-go Maja

admin

Bal maskowy w Radomyślu

admin

Dziki Zachód w Szczęśliwej Zagrodzie w Skowierzynie

Admin_2025

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Przejdź do treści