Biesiada na „Dzień Sąsiada”

W dniu 28 maja nasz Dom zorganizował biesiadę na terenie „Pensjonatu pod Pieprzówkami” w Zalesiu Gorzyckim. Okazją do świętowania stał się Europejski Dzień Sąsiada obchodzony 24 maja.
W związku z tym do wspólnego biesiadowania zaprosiliśmy sąsiadujące placówki. Na nasze zaproszenie odpowiedziały: Warsztaty Terapii Zajęciowej z Gorzyc, Środowiskowe Domy Samopomocy z Radomyśla nad Sanem, Tarnobrzega i Stalowej Woli oraz Dom Pomocy Społecznej z Nowej Dęby. Swoją obecnością zaszczycili nas także goście, a minawocie Pan Jerzy Sudoł – Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego, Pan Jacek Rożek – Wicestarosta, Pani Barbara Surowiecka – Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Gorzycach, Pani Ewa Kędzierska – Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu oraz Pan Mirosław Kopyto – Dyrektor Centrum Wsparcia i Rehabilitacji Społecznej w Gorzycach.
Spotkanie rozpoczęło się od wysłuchania piosenki przewodniej pt. „Jak dobrze mieć sąsiada” z repertuaru zespołu Alibabki. Następnie pani Gabriela Mazur, Kierownik naszego Domu, powitała wszystkich zebranych. Później odbywały się konkurencje sprawnościowe. Po wspólnym śniadaniu rozpoczęła się kolejna część biesiady. Najpierw każdy mógł zagłosować na jeden kapelusz spośród przygotowanych przez poszczególne placówki. Nakrycia głowy były piękne i pomysłowe, więc wybór najładniejszego był naprawdę trudny. Po głosowaniu uczestnicy brali udział w zabawach tanecznych i integracyjnych. Następnie zjedliśmy pyszny obiad, a po nim nastąpiło wręczenie dyplomów                       i upominków oraz oficjalne zakończenie imprezy.
Pragniemy podziękować wszystkim, za udział w biesiadzie. Mamy nadzieję, że stała się ona okazją do wspólnej zabawy i sąsiedzkiej integracji.

Zobacz również

Spotkanie Wielkanocne

admin_sdsgorzyce2016

XII Przegląd Artystyczny Środowiskowych Domów Samopomocy

admin_sdsgorzyce2016

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych

admin_sdsgorzyce2016

Dzień Polskiej Żywności

admin_sdsgorzyce2016

Walentynki i Międzynarodowy Dzień Pizzy

admin_sdsgorzyce2016

Dzień Wegetarian

admin_sdsgorzyce2016

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Skip to content