Dzień Pamięci Jana Pawła II

Od wielu lat w rocznicę śmierci polskiego papieża, czyli 2 kwietnia, w naszym Domu obchodzony jest Dzień Pamięci Jana Pawła II. W tym roku krótką prezentację z tej okazji przygotowała pani pedagog Joanna Markut wraz z uczestnikami.

Wszyscy zebrali się w Sali Konferencyjnej. Pan Wojciech C. wygłosił krótki wiersz. Następnie Pan Sławomir G. odczytał kilkanaście znanych aforyzmów Jana Pawła II. Później uczestnicy obejrzeli prezentację multimedialną, dzięki której mogli sobie przypomnieć najpiękniejsze momenty z życia i pontyfikatu polskiego papieża. Zwieńczeniem przedstawienia było piękne wykonanie przez Panią Zuzannę Z. pieśni „Barka”. Uczestnicy chętnie włączyli się we wspólny śpiew. Wielu z nich bardzo się wzruszyło.

Po występie Pani Kierownik nagrodziła pamiątkowymi dyplomami osoby, które brały udział w przedstawieniu. Następnie uczestnicy opowiadali o swoich wspomnieniach związanych z postacią Jana Pawła II. Spotkanie zakończyło się wspólną modlitwą, w której prosiliśmy o zdrowie i siłę w walce z przeciwnościami losu.

[Not a valid template]

Zobacz również

Festyn Kulinarny – „zielona pokusa”

admin_sdsgorzyce

Spotkanie Wielkanocne

admin_sdsgorzyce2016

Przerwa Wakacyjna

admin_sdsgorzyce2016

XIII Integracyjny Przegląd Kolęd i Jasełek

admin_sdsgorzyce2016

VIII Integracyjny Przegląd Kolęd i Jasełek w Baranowie Sandomierskim

admin

Przerwa Letnia

admin_sdsgorzyce2016

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Skip to content