IV Piknik Jesienny w Radomyślu nad Sanem

5 pazdziernika 2017 roku uczestnicy naszego Domu wzięli udział w IV Pikniku Jesiennym w Radomyślu nad Sanem. Organizatorem imprezy był radomyski Środowiskowy Dom Samopomocy. Goście bawili się przy muzyce zespołu „Trio z Rio”. Przygotowano dla nich smakowity poczęstunek. Imprezie towarzyszyło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt: „Czarno – biała jesień”. Praca wykonana pod kierunkiem pani Magdaleny Kisiel przez Agnieszkę Łukasik zajęła II miejsce. Gratulujemy laureatom konkursu i dziękujemy serdecznie za miłą atmosferę i przyjęcie organizatorom.

Zobacz również

Święto Narodowe 3 Maja

Admin_2025

Spotkanie Wigilijne

admin_sdsgorzyce2016

XII Przegląd Artystyczny Środowiskowych Domów Samopomocy

admin_sdsgorzyce2016

Smażenie różanych pączków- Tłusty Czwartek

Admin_2025

FESTYN KULINARNY 2014

admin

Akademia Ratownicza Sarex-2

Admin_2025

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Przejdź do treści