IV Piknik Jesienny w Radomyślu nad Sanem

5 pazdziernika 2017 roku uczestnicy naszego Domu wzięli udział w IV Pikniku Jesiennym w Radomyślu nad Sanem. Organizatorem imprezy był radomyski Środowiskowy Dom Samopomocy. Goście bawili się przy muzyce zespołu „Trio z Rio”. Przygotowano dla nich smakowity poczęstunek. Imprezie towarzyszyło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt: „Czarno – biała jesień”. Praca wykonana pod kierunkiem pani Magdaleny Kisiel przez Agnieszkę Łukasik zajęła II miejsce. Gratulujemy laureatom konkursu i dziękujemy serdecznie za miłą atmosferę i przyjęcie organizatorom.

Zobacz również

VI Podkarpacki Przegląd Piosenki Osób Niepełnosprawnych

admin_sdsgorzyce2016

IV Wakacyjne Spotkanie ze Sztuką w Baranowie Sandomierskim

admin_sdsgorzyce2016

Spotkanie wigilijne oraz świętowanie z okazji przyjęcia 100. Uczestnika

Admin_2025

X Jubileuszowy Integracyjny Przegląd Kolęd i Jasełek w Baranowie Sandomierskim

admin_sdsgorzyce2016

Dzień Chłopaka

admin_sdsgorzyce2016

Wizyta w Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie

Admin_2025

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Przejdź do treści