IV Wakacyjne Spotkanie ze Sztuką w Baranowie Sandomierskim

23 sierpnia 2017 roku na terenie Zespołu Zamkowo – Parkowego w Baranowie Sandomierskim odbyło się IV Wakacyjne Spotkanie ze Sztuką, w którym udział wzięli reprezentanci naszego Domu. Organizatorem imprezy był Środowiskowy Dom Samopomocy w Baranowie Sandomierskim.
Uczestnicy z zaproszonych ośrodków wzięli udział w warsztatach tanecznych, zaprezentowali się podczas występów wokalnych. W programie był również plener malarski oraz warsztaty biżuteryjne.
Zajęcia te stały się dla uczestników okazją do wyrażenia wrażliwości estetycznej, pokazania talentu, a także szansą na samorealizację i podniesienie poczucia własnej wartości.
Celem spotkania była integracja osób niepełnosprawnych, rozwijanie i pogłębianie zainteresowania sztuką, zapobieganie wykluczeniu społecznemu. Nasi podopieczni bawili się  przy tym doskonale. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie.

Zobacz również

Aktywni w Treningu Kulinarnym I

admin_sdsgorzyce2016

Cała prawda o kobietach

admin_sdsgorzyce2016

Rowerowa trasa aktywnych

admin_sdsgorzyce2016

Dzień Kobiet

admin_sdsgorzyce2016

Wycieczka do Sandomierza

admin

III Konkurs Kulinarny

admin_sdsgorzyce

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Skip to content