Konkurs plastyczny pod hasłem „Zima”

Wraz z końcem zimy i nadejściem wiosny, nastąpiło w naszym Domu rozstrzygnięcie konkursu plastycznego o tematyce zimowej. Tym sposobem rozpoczął się cykl konkursowy związany tematycznie z porami roku. Prace zgłoszone do konkursu przez Uczestników zostały złożone, a następnie ocenione według wcześniej ustalonej punktacji. Wyniki głosowania zostały podane do informacji podczas spotkania imieninowego organizowanego co miesiąc w ŚDS. Pierwsze miejsce zajęła praca Pani Agnieszki, drugie miejsce otrzymała praca Pani Kazimiery, a trzecie praca Pani Sabiny. Osoby wyróżnione w konkursie otrzymały nagrody, a biorące w nim udział- słodkości. 

Zobacz również

Artystyczne spotkanie w Tarnobrzegu

admin_sdsgorzyce2016

Dzień Chłopaka

admin_sdsgorzyce2016

2 kwietnia- Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Admin_2025

Zabawa andrzejkowa

Admin_2025

VIII Integracyjny Przegląd Kolęd i Jasełek w Baranowie Sandomierskim

admin

IX Konkurs Filmowy Środowiskowych Domów Samopomocy w Spiach

Admin_2025

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Przejdź do treści