Piknik w Grębowie

Dzień 23 maja 2018 roku spędziliśmy w Gospodarstwie Rybackim „Przystanek Stawy” w Grębowie. Jest to urokliwe miejsce. Obserwowaliśmy rybaków w trakcie połowu. Podziwialiśmy nieskażoną naturę wokół zbiornika. Wzięliśmy udział w grach i zabawach sprawnościowych i umysłowych, przygotowanych przez Panie Joannę Kabat i Joannę Nawrocką. Zjedliśmy kiełbaskę z grilla i treściwy obiad. Na świeżym powietrzu posiłek smakował wyśmienicie. Przygotowano też dla nas „słodką niespodziankę”- lody i muffinki. Piknik był bardzo udany. Pozostawił niezapomniane wrażenia.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.

Zobacz również

Konkurs Kulinarny rozstrzygnięty !

admin_sdsgorzyce2016

Festyn Kulinarny „Fasolowy zawrót głowy”

admin_sdsgorzyce2016

Artystyczne spotkanie w Tarnobrzegu

admin_sdsgorzyce2016

Udział w XV Przeglądzie Twórczości Artystycznej Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego

admin_sdsgorzyce2016

Udział w VII Integracyjnym Przeglądzie Kolęd i Jasełek w Baranowie Sandomierskim

admin

Zabawa Karnawałowa w WTZ Gorzyce

Admin_2025

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Przejdź do treści