Spotkanie Wielkanocne

21  marca 2018 roku w naszym Domu odbyło się uroczyste Śniadanie Wielkanocne. Wzięli w nim udział uczestnicy i ich bliscy oraz zaproszeni goście, a mianowicie Pani Ewa Draus – Radna Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Pani Lucyna Matyka – Zastępca Wójta Gminy Gorzyce, Pani Teresa Huńka – Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnobrzegu, Pani Ewa Kędzierska – Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu, Pani Renata Kostępska- Przewodnicząca Powiatowego Zespołu d/s Orzekania o Niepełnosprawności w Tarnobrzegu, Pani Barbara Surowiecka – Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Gorzycach, Pan Mirosław Kopyto – Dyrektor Centrum Wsparcia i Rehabilitacji Społecznej w Gorzycach, Pani Anna Walas – Kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gorzycach.
Spotkanie rozpoczęła Pani Kierownik ŚDS Gabriela Mazur słowami : „Wielkanoc, to najstarsze a zarazem najważniejsze dla chrześcijan święto. Przez swe zmartwychwstanie Jezus pokonał śmierć i dał nam nadzieję na życie wieczne. Niech więc Zmartwychwstanie Pańskie da nam wszystkim siłę do pokonywania trudności i pozwoli z nadzieją patrzeć w przyszłość. Życzę więc wszystkim uczestnikom, by znalezli tu radość, spokój i odpoczynek, pracownikom, aby praca przyniosła zadowolenie i satysfakcję. Naszym gościom życzę, aby z przyjemnością nam towarzyszyli i nas wspierali. Życzę wszystkim, dużo zdrowia i energii na co dzień oraz uśmiechu i życzliwości każdego dnia”. Następnie moc wielkanocnych życzeń popłynęła od gości. Potem grupa uczestników zaprezentowała program słowno – muzyczny „Między śmiercią a zmartwychwstaniem”, przygotowany przez Panią Joannę Kabat. Rozważania o Zmartwychwstaniu przypieczętowane zostały fragmentem Ewangelii o tym wydarzeniu odczytanym przez Panią Kierownik. Po czym nastąpiła wspólna modlitwa. Na koniec spożyliśmy Wielkanocne Śniadanie.
Spotkanie stało się okazją do zaprezentowania prac uczestników wykonanych w pracowniach ceramicznej, technicznej, plastycznej i rękodzieła.

Zobacz również

Tłusty czwartek

admin_sdsgorzyce2016

Zabawa Walentynkowo-Ostatkowa

admin

Zabawa Karnawałowa z nutą Walentynkową

admin_sdsgorzyce2016

VIII Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych ART-MAJ 2014

admin

Wycieczka do Rytwian

admin_sdsgorzyce2016

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych

admin_sdsgorzyce2016

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Skip to content