Spotkanie Wigilijne

16 grudnia w naszym Domu odbyło się tradycyjne Spotkanie Wigilijne, w którym udział wzięli uczestnicy i ich bliscy, pracownicy oraz zaproszeni goście, a wśród nich Pan Paweł Bartoszek – Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego.
Spotkanie rozpoczęło się od powitania gości przez Panią Kierownik ŚDS Gabrielę Mazur. Następnie głos zabrał Pan Starosta, który złożył wszystkim życzenia. Później nasi podopieczni zaprezentowali piękną inscenizację Bożonarodzeniową. Następnie ksiądz Władysław Drewniak poprowadził modlitwę i udzielił zebranym błogosławieństwa. Zanim zasiedliśmy do stołu, dzieliliśmy się opłatkami i składaliśmy sobie wzajemnie życzenia. Kolejnym punktem spotkania było spożycie Wigilijnych potraw, przygotowanych w pracowni kulinarnej. Świąteczna atmosferę podkreślały stroiki i ozdoby wykonane przez uczestników  ŚDS.
Spotkanie Wigilijne było dla wszystkich radosnym, ale i wzruszającym przeżyciem. Wszystkim gościom składamy wyrazy wdzięczności za to, że razem z nami spędzili te niezwykłe chwile.

Zobacz również

Dzień Świętego Walentego

admin_sdsgorzyce2016

Piknik w „Ciemnym Kącie”

admin_sdsgorzyce2016

Spotkanie Wigilijne

admin_sdsgorzyce2016

Konkurs Kulinarny

admin

Konkurs filmowy rozstrzygnięty!

admin_sdsgorzyce2016

Dzień Chłopaka

admin_sdsgorzyce2016

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Skip to content