Udział w I Pikniku Jesiennym

25 września 2014 roku  Środowiskowy Dom Samopomocy w Radomyślu nad Sanem zorganizował I Piknik Jesienny, w którym uczestniczyli podopieczni naszego ośrodka.

Imprezę rozpoczęła Kierownik ŚDS-u w Radomyślu Pani Dominika Czerepak – Drzymała. Następnie wodzireje z zespołu Trio z Rio zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy i motywowali do udziału w rożnych grach i konkurencjach. Oprócz tego przygotowano atrakcje tematycznie związane z jesienią. Odbyły się wybory Miss Jesieni, grzybobranie oraz rozstrzygnięcie konkursu plastycznego. Ponadto uczestnicy mogli spróbować słodkich przysmaków a na obiad podano pyszny bigos. Na koniec wszystkie placówki otrzymały pamiątkowe dyplomy z podziękowaniami.

I Piknik Jesienny był okazją do integracji i aktywizacji osób niepełnosprawnych.  Okazało się również, że jesień nie musi być smutną pora roku. Może to być czas pełen zabawy i radości.

Zobacz również

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych FOTORELACJA

admin_sdsgorzyce2016

Artystyczne spotkanie w Tarnobrzegu

admin_sdsgorzyce2016

Biesiada w osadzie leśnej

admin_sdsgorzyce2016

Spotkanie Noworoczne

admin_sdsgorzyce2016

Festyn Kulinarny „Zdrowo i Folkowo”

admin_sdsgorzyce2016

Wycieczka do Przecławia i Blizny

admin_sdsgorzyce

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Skip to content