Udział w I Pikniku Jesiennym

25 września 2014 roku  Środowiskowy Dom Samopomocy w Radomyślu nad Sanem zorganizował I Piknik Jesienny, w którym uczestniczyli podopieczni naszego ośrodka.

Imprezę rozpoczęła Kierownik ŚDS-u w Radomyślu Pani Dominika Czerepak – Drzymała. Następnie wodzireje z zespołu Trio z Rio zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy i motywowali do udziału w rożnych grach i konkurencjach. Oprócz tego przygotowano atrakcje tematycznie związane z jesienią. Odbyły się wybory Miss Jesieni, grzybobranie oraz rozstrzygnięcie konkursu plastycznego. Ponadto uczestnicy mogli spróbować słodkich przysmaków a na obiad podano pyszny bigos. Na koniec wszystkie placówki otrzymały pamiątkowe dyplomy z podziękowaniami.

I Piknik Jesienny był okazją do integracji i aktywizacji osób niepełnosprawnych.  Okazało się również, że jesień nie musi być smutną pora roku. Może to być czas pełen zabawy i radości.

Zobacz również

Dzień Kobiet

admin_sdsgorzyce

Atrakcje Natury w Janowie Lubelskim

admin_sdsgorzyce2016

Narodowe Święto Niepodległości – 11Listopada

admin_sdsgorzyce2016

PRZERWA WAKACYJNA

admin_sdsgorzyce

Wycieczka do Łańcuta

admin_sdsgorzyce2016

Dzień Czekolady

admin

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Skip to content