Turniej Tańca w Sandomierzu

25 lipca 2014 roku grupa uczestników z naszego Domu wzięła udział w II Konkursie Tańca Osób Niepełnosprawnych, który został zorganizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy z Sandomierza.

Na scenie Domu Katolickiego zaprezentowano różne układy taneczne, które podkreślone zostały wyszukaną choreografią i pięknymi rekwizytami. Wszystkie występy były głośno oklaskiwane przez zgromadzoną publiczność. Nasi podopieczni zaprezentowali układ dowolny do muzyki z filmu „Piraci z Karaibów”. Uczestników oceniało trzyosobowe jury, które po burzliwej naradzie przyznało nagrody. Pierwsze miejsce zajął zespół z sandomierskiego ŚDS-u. Drugie miejsce przypadło placówce z Ożarowa. Trzecie miejsce zaś zdobyli  uczestnicy z naszego Domu. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy. Turniej zakończył się krótkim koncertem młodego wokalisty – Radosława Bidasa.

Wszyscy jesteśmy dumni z sukcesu naszego zespołu tanecznego. Z pewnością to wydarzenie będziemy wspominać z radością.

Zobacz również

PRZERWA WAKACYJNA

admin_sdsgorzyce

Wycieczka do Rytwian

admin_sdsgorzyce2016

Wszyscy inni, każdy równy

admin_sdsgorzyce2016

Sandomierskie atrakcje

admin_sdsgorzyce2016

Uczciliśmy 226 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

admin_sdsgorzyce2016

Tłusty czwartek

admin_sdsgorzyce2016

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Skip to content