Walentynki

🌹Zrobiliśmy sobie walentynkową sesję zdjęciową w kąciku zakochanych przygotowanym przez naszych przyjaciół z WTZ Gorzyce❤️‍🔥Przyznajcie sami. Jak romantycznie❣️💋
🌹Spędziliśmy środę na rozwiązywaniu łamigłówek, słuchaniu muzyki i oglądaniu filmu. Oczywiście wszystko utrzymaliśmy w motywie Święta Zakochanych ❤️

Zobacz również

Informacja – wznowienie zajęć w ŚDS

admin_sdsgorzyce2016

Światowy Dzień Ziemi uczcili sadzeniem drzewka

admin_sdsgorzyce2016

Dzień Dyni 2024

Admin_2025

Spotkanie Wigilijne

Admin_2025

Spotkanie integracyjne z uczestnikami z ŚDS w Radomyślu

admin

Wycieczka do Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie

Admin_2025

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Przejdź do treści