Dzień naleśnika na słodko i na słono

🥞 Dzień Naleśnika 🥞
Zrobiło się dziś u nas naprawdę… naleśnikowo! 😄
Obchodziliśmy Dzień Naleśnika, który był świetnym pretekstem do próbowania pyszności przygotowanych przez Nasze Panie 🤍
 

Zobacz również

ART-MAJ 2015

admin_sdsgorzyce

Dzień Owoców

admin_sdsgorzyce2016

Spotkanie integracyjne z uczestnikami z ŚDS w Radomyślu

admin

XIX Spartakiada Sportowa Środowiskowych Domów Samopomocy

admin_sdsgorzyce2016

Letnia biesiada

admin_sdsgorzyce2016

Artystyczne spotkanie w Tarnobrzegu

admin_sdsgorzyce2016

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Przejdź do treści