Dzień Owoców

5 lipca 2017 roku świętowaliśmy Dzień Owoców. Spotkanie owocowo – piknikowe rozpoczęliśmy na wesoło wierszem Jana Brzechwy pt. „Arbuz”. Potem były owocowe kolorowanki, krzyżówki, rebusy, labirynty, zagadki. Po „treningu umysłu” zadbaliśmy o ciało biorąc udział w zabawach ruchowych. Na koniec przygotowano dla nas arbuzowy poczęstunek.

Zobacz również

INFORMACJA!!!

admin_sdsgorzyce2016

Międzynarodowy Dzień Marchewki

Admin_2025

XI Integracyjny Przegląd Kolęd i Jasełek

admin_sdsgorzyce2016

XVIII Spartakiada Środowiskowych Domów Samopomocy

admin_sdsgorzyce2016

Biesiadowali w Ulanowie

admin_sdsgorzyce2016

Rowerowa trasa aktywnych

admin_sdsgorzyce2016

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Przejdź do treści