Dzień Kobiet

8 marca 2017 roku w naszym Domu świętowaliśmy Dzień Kobiet. Z tej okazji Panowie przygotowali wiele atrakcji. Uroczyste spotkanie rozpoczęła krótka część artystyczna oparta na tekstach o tematyce damsko – męskiej, w których kobiety przedstawione zostały w bardzo pozytywnym świetle. Następnie złożono Paniom życzenia i wręczono kwiaty – piękne, żółte tulipany. Po czym wszyscy zasiedli do śniadania, przygotowanego przez Panów. Stało się ono początkiem kulinarnych niespodzianek. Kolejną był słodki poczęstunek, kawa. Ucztowano w miłej atmosferze, z piękną muzyką w tle. Na koniec podano uroczysty obiad.

Zobacz również

Relaks w otoczeniu natury- Ranczo Reni Na Jagodniku

Admin_2025

VIII Przegląd Amatorskich Zespołów Artystycznych ART-MAJ 2014

admin

Piknik Sportowo – Rekreacyjny

admin

Festyn Kulinarny „Zdrowo i Folkowo”

admin_sdsgorzyce2016

Wianki

admin

Spotkanie Wigilijne

admin_sdsgorzyce2016

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Przejdź do treści