Pierwszy Dzień Wiosny

22 marca 2017 roku uczciliśmy nadejście wiosny. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji. Wiosnę powitaliśmy słowami poezji, odgadywaliśmy nazwy wiosennych kwiatów na podstawie zdjęć, wzięliśmy udział w zabawie plastycznej „Ptaki w gniezdzie” i zabawach ruchowych. Bawiliśmy się doskonale.

Zobacz również

Wycieczka do Sandomierza

admin

Święto Truskawki

admin_sdsgorzyce

Wielkanoc

Admin_2025

Udział w pikniku charytatywnym „Gramy dla Frania”

admin

Zabawa Karnawałowa w WTZ Gorzyce

Admin_2025

Finał akcji „Terapia nie byle jaka – buda dla psiaka”

admin

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Przejdź do treści