Dzień Chłopaka

27 września żeńska część naszego Domu przygotowała dla Panów uroczystość z okazji obchodzonego 30 września Dnia Chłopaka.
Pierwszym punktem imprezy był montaż słowno – muzyczny, który w żartobliwy sposób pokazał prawdę o mężczyznach. Następnie Pani Kierownik w imieniu wszystkich kobiet złożyła Panom życzenia i wręczyła każdemu dyplom oraz upominek. Później nasi chłopcy wzięli udział w zmaganiach konkursowych. Najpierw spróbowali swoich sił w wykonywaniu męskich czynności, takich jak wkręcanie wkrętów śrubokrętem czy nakładanie nakrętek na śruby. Potem mogli wykazać się znajomością damskich kosmetyków. Następnie sprawdzali się w przyszywaniu guzików i poprawnym nakrywaniu do stołu. Na koniec rywalizowali konkurencjach sprawnościowych. Nasi mężczyźni świetnie poradzili sobie ze wszystkim zadaniami. Impreza zakończyła się zabawą taneczną i uroczystym poczęstunkiem.
Wszyscy świetnie się bawili, a Panowie byli bardzo zadowoleni z przygotowanej niespodzianki.

Zobacz również

Wycieczka do Przecławia i Blizny

admin_sdsgorzyce

Zatańczyli w Sandomierzu

admin_sdsgorzyce2016

Walentynki i Międzynarodowy Dzień Pizzy

admin_sdsgorzyce2016

Turniej Tańca w Sandomierzu

admin

Udział w „Gali Filmowej”

admin_sdsgorzyce2016

Lekcja historii

admin_sdsgorzyce2016

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Skip to content