Spotkanie integracyjne z uczestnikami z ŚDS – Radomyśl

11 grudnia kolejny raz odwiedzili nas uczestnicy ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Radomyślu nad Sanem.
Na początku naszych gości powitała Pani Kierownik. Następnie wszyscy uczestniczyli w zabawach integracyjnych. Potem wspólnie zjedliśmy posiłek przygotowany w pracowni kulinarnej.  Na koniec podopieczni obu Domów otrzymali upominki z okazji Dnia Osób Niepełnosprawnych, który obchodzony był 3 grudnia. Na pożegnanie złożyliśmy sobie świąteczne życzenia.
Wszyscy świetnie się bawili i miło spędzili czas. Nasi uczestnicy z niecierpliwością czekają na następne spotkanie         z przyjaciółmi z Radomyśla. [Not a valid template]

Zobacz również

Wakacyjne spotkanie ze sztuką

admin

Wielkanoc

Admin_2025

Pasieka u Trutnia- miejsce stworzone z pasji do pszczół

Admin_2025

Uczciliśmy 226 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

admin_sdsgorzyce2016

X Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych w Stalowej Woli

admin

Grill przy stawach w Grębowie

Admin_2025

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić komfort użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Accept Read More

Przejdź do treści